تشک

چه تشکی بخریم؟

اگر به تازگی به دنبال تشک جدید هستید، احتمالاً متوجه شده اید که تعداد گزینه ها ممکن است گیج کننده باشد. یک راه مفید برای به دست آوردن اطلاعات بهتر این است که با فکر کردن در مورد انواع تشک شروع کنید.

تقریباً همه تشک ها را می توان به عنوان یکی از پنج نوع فوم، فنر داخلی، هیبرید، لاتکس یا تخت هوا شناسایی کرد. فنرهای داخلی شناخته شده ترین هستند و به طور سنتی پایه اصلی خانه ها در سراسر کشور بودند. با این حال، در سال های اخیر، انواع دیگر تشک ها محبوبیت زیادی پیدا کرده اند. آروین خواب با تولید تشک در اصفهان گام بلندی در صنعت  تشک در اصفهان و ایران برداشته و همواره همپای برندهای جهانی در مسیر توسعه قرار داشته است.

 

 

این نوع تشک هادیگر عمدتاً با ارائه عملکرد پویاتر دامنه خود را گسترش داده اند. آنها همچنین با رشد صنعت تشک آنلاین مقرون به صرفه تر و در دسترس تر شده اند. با مراجعه به سایت آروین خواب میتوانید نسبت به خرید آنلاین تشک اقدام نمایید.دانستن اصول اولیه در مورد هر یک از این انواع می تواند به عنوان پایه ای باشد که بر اساس آن می توانید به جستجوی خود برای بهترین تشک ادامه دهید.

 

 

انواع اصلی تشک:

فوم:

این تشک ها کاملاً با فوم و بدون کلاف ساخته می شوند. آنها تمایل دارند کانتورهای بالاتر از حد متوسط ​​را به بدن ارائه دهند، فشار را کاهش دهند و انزوای حرکتی را ایجاد کنند، که آنها را برای افراد خواب پهلو و زوج ها مناسب می کند. در بین فوم هایی که در این تشک ها استفاده می شود، مموری فوم معروف ترین است.

Innerspring: تشک داخلی فنر:

دارای یک سیستم پشتیبانی مبتنی بر سیم پیچ و چند لایه دیگر است. در حالی که سیم پیچ ها پشتیبانی می کنند، فنرهای داخلی اغلب فاقد فشار کاهش می باشند. سطح خواب آن‌ها تندتر است و انزوای حرکتی محدودی دارد. با قیمت پایین تر، اینها در بین خریداران ارزان قیمت محبوبیت بیشتری دارند.

هیبرید:

هیبریدها دو عنصر مرکزی دارند: یک هسته پشتیبانی فنر داخلی و یک سیستم راحتی فوم قابل توجه. لایه‌های راحتی می‌توانند شامل فوم یا لاتکس باشند، و حتی گاهی اوقات شامل یک لایه کوتاه‌تر از سیم‌پیچ‌ها (به نام میکرو کویل) می‌شوند. این تشک ها ترکیبی از جهش و کانتور را با حفظ حرارت کم ارائه می دهند و بسته به نحوه ساخت آنها می توانند در هر موقعیتی مناسب باشند.

لاتکس:

زمانی که تمام لایه های تشک با لاستیک لاتکس ساخته می شود، برخی آن را تشک تمام لاتکس یا تشک واقعی لاتکس می نامند. برای سادگی، ما فقط از اصطلاح تشک لاتکس استفاده می کنیم. اینها جهش و دوام درجه یک را با کانتورینگ متوسط ​​ارائه می دهند. هنگامی که با لاتکس طبیعی و ارگانیک ساخته می شوند، در میان خریدارانی که از محیط زیست آگاه هستند، بهترین انتخاب هستند.

بستر هوا:

تخت‌های هوا با یک محفظه هوا به عنوان هسته پشتیبانی ساخته می‌شوند. یک پمپ – که توسط یک تلفن هوشمند یا کنترل از راه دور کنترل می شود – در تشک تعبیه شده است تا هوا را با فشار یک دکمه اضافه یا خارج کند و حداکثر انعطاف پذیری را به تختخواب ها می دهد. زوج‌ها تخت‌های هوا را دوست دارند، زیرا هر طرف را می‌توان روی سطح سفتی متفاوتی تنظیم کرد

آروین خواب همپای برند های جهانی پیشگام در تولید تشک طبی در اصفهان ، تشک فنری در اصفهان ، ارائه دهنده کالای خواب با بالاترین کیفیت در اصفهان و ایران

برای خرید انواع تشک های  طبی فنری آروین خواب اصفهان کلیک نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *